קוביות

קוביות בבטן

נתחיל בזה שמבנה של "קוביות / ריבועים / פסים" באזור הבטן קשור גם לגנטיקה האישית של כל אחד מאתנו.

שרירי הבטן קיימים אצל כולנו – זהו המבנה האנטומי של גופנו.
תזונה מהווה את החלק המרכזי בשינוי ובתוצאה !

מדד אחוזי השומן 

מדד אחוזי השומן הוא זה ש"מכסה" יותר או פחות את שרירי הבטן והוא ההשפעה העיקרית לתוצאה הויזואלית.
לכן, גם אם נבצע 1,000 כפיפות בטן ביום מכל הסוגים ובמקביל "נזייף" ולא נשמור על תזונה מותאמת ומאוזנת – לא נזכה בתוצאה ראויה, אומנם אנחנו נחזק את שרירי הבטן אך הם ישארו "קבורים" מתחת למעטה של שומן.

מכיוון ש"גוף בונים במטבח", עלינו להרכיב תפריט תזונתי שיסייע להורדת הבטן, יתבסס יותר על חלבונים ופחות על פחמימות – חשוב שהפחמימות יהיו מלאות כגון לחם מלא, דגני בוקר מלאים וכו'.

בנוסף, פעילות אירובית ואנאירובית יסייעו ויאיצו את התהליך, אבל התזונה המאוזנת תטה בסופו של דבר את הכף ותמיד תהיה הדומיננטית וההכרחית בשינוי.

סטודיו Best Look  של אביעד בן יעקב, הינו סטודיו בוטיק ייחודי ולא עוד מכון כושר או חדר כושר באזור חדרה אשר מאפשר למתאמנים בו לבחור בין תוכנית אימון אישית או תוכנית אימון קבוצתית בקבוצה של עד 6 מתאמנים/ות באווירה אינטימית ודינמית.

מעבר לתוכניות האימון המגוונות בסטודיו כגון אימון כח, אימון אירובי, אימון מכשירים, אימון סיבולת, אנחנו מאפשרים גם תוכנית אימון בחוף הים.

כל מתאמן עובר במסגרת תוכנית האימון גם שקילה במשקל רפואי אשר נותן לו אינדיקציה מלאה על נתוניו האישיים ומקדם אותו בתוכנית האימון.

אצלי באתר תוכלו למצוא בתפריט העליון מחשבון צריכת קלוריות אשר ייתן לכל אחד את הערכת צריכת הקלוריות היומית לפי הנתונים שתזינו.

יחד איתי נבנה תפריט תזונה שיתאים לצריכת הקלוריות עבור כל מתאמן.

כושר הוא הדרך לחיטוב הגוף.

אימון קבוע עוזר להגיע לתוצאות.

תזונה נכונה שומרת על התוצאות.

דיאטת כאסח, דיאטה מהירה, דיאטה קטוגנית ועוד סוגי דיאטות רבות מביאות תוצאה מהירה שלא נשמרת לאורך זמן.

גם לך נמאס
מדיאטת כאסח ?

הגעת להחלטה שתשנה לך את החיים